NEWTON Business Breakfast

Další skvělá NEWTON Business Breakfast proběhla v pražském NEWTON Lounge. Tentokrát byl hostem Tomáš Havelka, ředitel naší NEWTON TV, který studentům představil možností spolupráce. Chtěli byste i vy rozjet vlastní podcast, máte tip na pořad, nebo si chcete vyzkoušet práci ve studiu? Určitě nám dejte vědět!

Naučte se prezentovat sebe a svůj projekt

Dokázat správně odprezentovat sebe, svůj nápad, nebo své podnikání, není vůbec jednoduchá záležitost. Ale členové NBA v Praze již vědí jak na to! Pod dohledem Tomáše Hauptvogla si prošli mediálním tréninkem a získali skvělý prezentační základ. Tato nepostradatelná vlastnost totiž uzavírá obchody za milióny! Tak nezapomeňte: "Nebojte se a běžte do toho po hlavě!"

Veletrh pracovních příležitostí

Praxe je něco, na co na NEWTONUniversity klademe veliký důraz i proto jsme ve spolupráci s naším kariérním centrem Newton Careers uspořádali historicky první Veletrh pracovních příležitostí, kde měli studenti možnost setkat se zástupci firem a probrat nejrůznější pracovní pozice a nabídky. Podívejte se na reportáž.

NEWTON očima osobností - Marián Děd

Další významnou a neopomenutelnou osobností NEWTONUniversity je náš slovenský kolega Mgr. PhDr. Marián Děd, Ph.D., MBA, LL.M. Za všemi těmito tituly se skrývá dobrosrdečný a vždy skvěle naladěný lektor Centra humanitních věd. Krom výuky jste Mariána mohli potkávat dlouhých 11 let jako faráře. V současné době se ale plně věnuje prémiové pekárně "Pekáreň Pukanec", kde se sjíždějí lidé z celého Slovenska, aby ochutnali jejich tradiční "pukanecké rožky". A aby toho všeho nebylo na jednoho muže málo, když se Marián dozvěděl, že NEWTON otevírá svou pobočku také na Slovensku, přijal nabídku stát se vrchním velitelem všech našich slovenských akademiků. NEWTON je plný zajímavých osobností, které přináší do výuky své poznatky z praxe. A to je jedním z hlavních benefitů studia u nás. Díky výuce lidí také mimo akademickou sféru dostávají studenti nejaktuálnější informace, které reflektují vývoj společnosti, chcete se stát součásti? Ozvěte se nám.

X-tream management - kurz, která vám změní život

X‑tream management je mimořádný výcvik, který otestuje vaše zvládání zátěže v extrémních podmínkách. Soustředí se na uvolnění vašeho potenciálu a schopnost řešit krizové momenty. To vám pomůže, abyste převzali kontrolu nad svým podnikáním a nad sebou.

Co děláme - Michael Gründler

Michael Gründler, student NEWTONUniversity a zakladatel pánské kosmetické značky Bogroti. Co stojí za jeho úspěchem, a co Michaela dovedlo k nápadů zaměřit se na kosmetické výrobky také pro muže?To zjistíte v dalším videu ze série Co děláme. Takže pánové, nezapomeňte, kosmetické produkty vám neubírají testosteron a starat se o sebe je sexy, už žádné 3v1!

Život nanečisto - Natálie Kadlečková

Je známo že gymnastika je velmi tvrdý sport, nejen po stránce fyzické, ale především psychické. Mnoho sportovkyň tak končí pro neustále rostoucí tlak. S Natalií rozebíráme přístupy i motivaci dětí, jak ze strany sportovkyně, tak i z pohledu trenérky.

Mexican International Evening | NEWTON Lounge

Oleeeee! Mexican International Evening v nás všech bude rezonovat ještě dlouho. Tančilo se do rána, tequila se lila proudem a buritta nám mizela pod rukama světelnou rychlostí. Kdo nezažil, může litovat.

Život nanečisto - Barbora Orságová

Sportovní svět je skvělé propracovaný mechanismus, který se soustředí především na výkon, tělo a stravu, ale mentální stránka je až daleko za nimi. Proto jsme moc rádi, že vám můžeme představit již druhý díl podcastu “Život nanečisto”, který rozebírá mentální nastavení a celkově psychologii sportu. Za zrodem tohoto skvělého projektu stojí Pavlína Hlučková, studentka #NEWTONUniversity. Pozvání do druhého dílu přijala Barbora Orsagová, profesionální pole dance tanečnice. Pole dance je sport propojující akrobacii, gymnastiku a tanec. V podcastu se Pája s Barčou pobaví o předsudcích, nevhodných komentářích, ale i strachu, který tento sport přináší. Podcast můžete sledovat také na Spotify.

Ze Stodolní mezi 10 nejlepších hudebních festivalů v Evropě

Jak dostat Imagine Dragons do Ostravy? Jaká je komunikace s kapelami? A jaká byla cesta z malého multižánrového festivalu až do historické části Dolních Vítkovic? V čem je specifický event marketing a jak změnil COVID vnimání lidí a jejich přístup ke kultuře? Tato témata se řešila s Filipem Košťálkem, kreativním manažerem COLOURS of Ostrava.