Život nanečisto - Adam Blažej

Motivace je častým a omílaným tématem, obzvláště v dnešním výkonovém světě. Lidé často chtějí víc a víc, ale málo kdo udrží kontinuální vývoj. Jak tuto pomyslnou hranici prolomit? Jak si motivaci udržovat? A jak motivovat ostatní? To vše probíráme s Adamem Blažejem.

Finále 2. ročníku NEWTON Business Acceleratoru

Emoce, radost a nadšení, tak by se dalo popsat velké finále druhého ročníku NBA! Po celoroční usilovné práci dostali členové NEWTON Business Acceleratoru příležitost představit své projekty před investory, spolužáky i celou NEWTONfamily. Byli jste skvělí a my vám moc držíme pěsti v budoucím směrování projektů.

Co děláme - Jana Bedřichová

Tahle série u vás měla v minulosti obrovský úspěch a my jsme moc rádi, že se našemu štábu NEWTON TV podařilo dohnat další inspirativní příběh z půdy NEWTON University. Není jim nikdo jiný než nádherné a originální plavky přímo ze srdce Bali. Ano tušíte správně, dnes vám představíme Janču Bedřichovou, která se krom studia u nás věnuje se svou sestrou Hanou také podnikání a společně stojí za úspěšnou značkou HANAJANA Swimwear.

Život nanečisto - David Hovorka

Dostat se na samotný vrchol je cesta velmi strmá a nevyzpytatelná. Občas stačí jen okamžik a přichází zranění. S Davidem tak probíráme jeho začátky, život, ale především to, jak pracuje se svou psychikou v rekonvalescenci a v návratu zpět do sportovního života.

NEWTON Business Breakfast

Další skvělá NEWTON Business Breakfast proběhla v pražském NEWTON Lounge. Tentokrát byl hostem Tomáš Havelka, ředitel naší NEWTON TV, který studentům představil možností spolupráce. Chtěli byste i vy rozjet vlastní podcast, máte tip na pořad, nebo si chcete vyzkoušet práci ve studiu? Určitě nám dejte vědět!

Naučte se prezentovat sebe a svůj projekt

Dokázat správně odprezentovat sebe, svůj nápad, nebo své podnikání, není vůbec jednoduchá záležitost. Ale členové NBA v Praze již vědí jak na to! Pod dohledem Tomáše Hauptvogla si prošli mediálním tréninkem a získali skvělý prezentační základ. Tato nepostradatelná vlastnost totiž uzavírá obchody za milióny! Tak nezapomeňte: "Nebojte se a běžte do toho po hlavě!"

Veletrh pracovních příležitostí

Praxe je něco, na co na NEWTONUniversity klademe veliký důraz i proto jsme ve spolupráci s naším kariérním centrem Newton Careers uspořádali historicky první Veletrh pracovních příležitostí, kde měli studenti možnost setkat se zástupci firem a probrat nejrůznější pracovní pozice a nabídky. Podívejte se na reportáž.

NEWTON očima osobností - Marián Děd

Další významnou a neopomenutelnou osobností NEWTONUniversity je náš slovenský kolega Mgr. PhDr. Marián Děd, Ph.D., MBA, LL.M. Za všemi těmito tituly se skrývá dobrosrdečný a vždy skvěle naladěný lektor Centra humanitních věd. Krom výuky jste Mariána mohli potkávat dlouhých 11 let jako faráře. V současné době se ale plně věnuje prémiové pekárně "Pekáreň Pukanec", kde se sjíždějí lidé z celého Slovenska, aby ochutnali jejich tradiční "pukanecké rožky". A aby toho všeho nebylo na jednoho muže málo, když se Marián dozvěděl, že NEWTON otevírá svou pobočku také na Slovensku, přijal nabídku stát se vrchním velitelem všech našich slovenských akademiků. NEWTON je plný zajímavých osobností, které přináší do výuky své poznatky z praxe. A to je jedním z hlavních benefitů studia u nás. Díky výuce lidí také mimo akademickou sféru dostávají studenti nejaktuálnější informace, které reflektují vývoj společnosti, chcete se stát součásti? Ozvěte se nám.

X-tream management - kurz, která vám změní život

X‑tream management je mimořádný výcvik, který otestuje vaše zvládání zátěže v extrémních podmínkách. Soustředí se na uvolnění vašeho potenciálu a schopnost řešit krizové momenty. To vám pomůže, abyste převzali kontrolu nad svým podnikáním a nad sebou.

Co děláme - Michael Gründler

Michael Gründler, student NEWTONUniversity a zakladatel pánské kosmetické značky Bogroti. Co stojí za jeho úspěchem, a co Michaela dovedlo k nápadů zaměřit se na kosmetické výrobky také pro muže?To zjistíte v dalším videu ze série Co děláme. Takže pánové, nezapomeňte, kosmetické produkty vám neubírají testosteron a starat se o sebe je sexy, už žádné 3v1!